Ahoj! Jmenuji se Andrea, ale zde budu vystupovat pod přezdívku Laskonkita.

Tuto přezdívku mám od svého přítele. V podstatě mě vystihuje. Znamená lásku, sladkost – mou lásku k pečení a také Španělsko (koncovka -ita). Zemi, kde střídavě bydlím.

V roce 2019 jsem si založila svůj první blog (valencie.laskonkita.com), který mám doteď. Věnuje se Valencii, Španělsku a cestování letadlem. Jelikož jsem se v této době částečně přestěhovala do Valencie. Nyní už nežiji přímo ve Valencii, ale v jiné části tohoto krásného regionu. Takže pokud Vás zajímá Valencie, tak zde najdete svého průvodce.

V dubnu 2020 se k tomu blogu přidal další web (bezmleka.com). Na konci roku 2018 mi diagnostikovali alergii na mléčnou bílkovinu. Když jsem pak v březnu 2020 uvízla na 4 měsíce ve Valencii v lockdownu. Začala jsem experimentovat s recepty, které vyhovovaly mému omezení. A když moje švagrová natočila recept na nějaký dezert, jenom tak ze srandy a poslala ho rodině. Vnukla mi tímto nápad na to taky něco natočit. Takhle jsem natočila svůj první videorecept soukromě na youtube. A později jsem se rozhodla založit si k tomu i blog, kde bude každý recept mít i svůj videorecept na youtube.

A na tomto hlavním blogu bych se chtěla věnovat obecně všemu ostatnímu, co není přímo průvodcem o Valencii či foodblogem. Doufám, že Vás čtení tohoto blogu bude bavit a také Vás o něco obohatí. A budu ráda za návštěvu i jednoho z mých dalších blogů.

[instagram-feed]