Už je to víc jak 5 let. Byla jsem ještě studentkou obchodní akademie, když jsem poznala mého partnera.

Začalo to tím, že jsem se chtěla zlepšit v angličtině, kterou jsem roky flákala. Navíc jsem se kvůli lásce k fotbalu začala učit španělsky. A jelikož už jsem v minulosti chvíli používala webovou stránku interpals.net, tak jsem se zde znovu zaregistrovala.

Interpals je webová stránka, kde si můžete dopisovat s lidmi z celého světa. Vyberete si jestli chcete chatovat či psát e-maily nebo si posílat dopisy. Také zda chcete hledat přátelé, flirt nebo něco víc. Já jsem si zvolila přátelství, ale nakonec to dopadlo jinak.

Dopisovat si s lidmi můžete přímo na této stránce nebo se zde s nimi seznámit a poté pokračovat na skypu či jinde. Většina lidí se přesune z interpals na skype, kde si spolu mohou i volat.

Já si psala s pár lidmi ze Španělska a pár dalších zemí, ale naše konzervace nebyla moc častá. Až do té doby než mi napsal přítel. A zeptal se mě na to jestli nesnáším fotbalový klub Valencie. Jelikož jsem fanouškem Realu Madrid.

A tato otázka byla velmi zajímavá. Ne jako obvykle první zprávy jako, že jsem pěkná. Ale pouze otázka na jeho oblíbený klub.

Po pár dnech, kdy jsme si psali pravidelně. Hlavně o fotbale a svých zemích 😀 Jsme se přesunuli na Skype, který jsem měla vytvořený speciálně pro interpals, kvůli větší bezpečnosti jsem nepoužívala můj soukromý.

Na Skypu jsme si psali během noci, kdy jsem bývala vzhůru do 4 do rána a vstávala v 6 ráno do školy, ale když jste zamilovaní, tak zvládnete všechno. Tyto propsané noci jsem dospávala po škole, protože přítel míval školu odpoledne.

Po pár dnech jsem to byla já, kdo vyznal svou lásku. Byla to mladistvá nerozvážnost, která ovšem dopadla dobře. Poprvé jsme se viděli jsme po 3 měsících dopisovaní, kdy přiletěl za mnou na měsíc. A nyní jsme spolu už 5 let, koupili jsme společně byt ve Španělsku, který je už našim třetím společným bydlením. A jsem tak ráda, že jsem se tehdy znovu zaregistrovala na interpals.

A jak jste se se svými partnery poznali vy? Nemusí to být cizinci. Zajímají mě Vaše příběhy. Můj byl poněkud nebezpečný, ale dopadl dobře. Protože dva introverti by se asi těžko potkali jinde než online 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Follow Me!