Ahoj jmenuji se Andrea, ale zde budu vystupovat pod přezdívkou Laskonkita.

Tuto přezdívku mám od svého přítele. V podstatě mě vystihuje. Znamená lásku, sladkost – mou lásku k pečení a také Španělsko zemi, kde střídavě bydlím.

V roce 2019 jsem si založila svůj první blog (valencie.laskonkita.com), který mám doteď. Věnuje se Valencii, Španělsku a cestování letadlem. Jelikož jsem se v této době částečně přestěhovala do Valencie. Nyní už nežiji přímo v centru Valencie, ale v jiné části tohoto krásného regionu. Takže pokud Vás zajímá Valencie, tak můžete navštívit tento web.

Blog o Valencii a Španělsku

V dubnu 2020 jsem si založila svůj další web (bezmleka.com). Na konci roku 2018 mi diagnostikovali alergii na mléčnou bílkovinu. Když jsem v březnu 2020 uvízla na 4 měsíce ve Valencii v lockdownu. Začala jsem experimentovat s recepty, které vyhovovaly mému omezení. A když moje švagrová natočila recept na nějaký dezert jenom tak ze srandy a poslala ho rodině, tak mi vnukla nápad taky něco natočit. Tak jsem natočila svůj první recept soukromě na youtube. A později jsem se rozhodla založit další blog, kde bude každý recept svůj videorecept na youtube.

logo bezmleka.com

A tento hlavní blog bych chtěla pojmout jako takový osobnější, kde budu občas přidávat věci, které se mě tykají více. Život introverta se sociální fóbii žijicího v zahraničí, který má partnera cizince.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Follow Me!